Liga lidských práv v Brně v rámci Týdne lidských práv workshop, který zájemce hravou formou seznámí s problematikou práv pacientů.…" /> Workshop pro aktivní pacienty v Brně | Aktuality

2.12.2008Workshop pro aktivní pacienty v Brně

Na pátek 12. prosince od 15 hodin připravila Liga lidských práv v Brně v rámci Týdne lidských práv workshop, který zájemce hravou formou seznámí s problematikou práv pacientů. Připraven bude „zákeřný“ test příkladů z praxe a můžete si zkusit uhádnout správné řešení nebo ho najít v předpisech. Shlédnete scénku u lékaře a zkusíte si přijít na to, v čem lékař postupoval správně a v čem pochybil. Samozřejmě bude čas i na diskuzi a dotazy.

Týden lidských práv v Brně (5. - 12. prosince) zahrnuje mnoho zajímavých aktivit a besed na téma lidská práva. Program připravuje Nezávislé sociálně ekologické hnutí – NESEHNUTÍ, Amnesty International a Liga lidských práv. Všechny akce jsou pro veřejnost bezplatné.

Do kanceláře Ligy lidských práv se dostanete tramvají 2, 4 a 9 na zastávku Körnerova, adresa je Cejl 43, hned vedle zastávky. Právníci Ligy se těší na Vaši návštěvu.

zpět na přehled aktualit