Poplatky za opětovnou návštěvu lékaře

Musím neustále platit jednorázový poplatek při každé kontrole zlomené končetiny? První návštěva 30kč, druhá 30kč, při sundání sádry opět 30kč.

čort

je tomu tak, za každou návštěvu lékaře, kdy je provedeno klinické vyšetření se platí regulační poplatek ve výši 30 Kč. Pokud bude na Vás lékař vykonávat nějaké úkony (například převaz), pak regulační poplatek musíte uhradit.

Na svém osobním účtu vedeném u Vaší zdravotní pojišťovny si můžete kontrolovat, zda souhrn Vašich regulačních poplatků nepřevýšil ochranný limit 5.000 Kč. Zdravotní pojišťovna je povinna Vám uhradit částku, o kterou je tento ochranný limit překročen.

23.5.2013