Zlatý můstek jako část platby zubnímu lékaři

Hezký den. Vytrhli mně zlatý můstek - nemám nárok na slevu na nový druhý můstek ?

jaro

Váš dotaz bohužel obsahuje příliš málo informací, ale pokusíme se vám odpovědět. Pokud jsme Vás správně pochopili, tak se ptáte na to, zda vám má Váš zubní lékař poskytnout slevu na nový zubní můstek, protože si předtím ponechal Váš starý, zlatý, ale vytržený.

Záleží na tom, jak se se svým lékařem dohodnete. Můžete si svůj starý můstek ponechat, nebo jej dát svému lékaři jako část protihodnoty za novou zubní náhradu.

K obvyklé cenové výši zubní náhrady Vám doporučujeme se informovat u vaší zdravotní pojišťovny, například na infolince VZP tel. č. 844 117 777 nebo se zeptat více lékařů.

20.8.2012