Špatná péče zubařky - zatajení zdravotního stavu

můj stav je takový, že mám u jedničky (korunka) váček, do korunky vyvrtala díru a jednou vyčistila kanálky. poté mi napsala adresu zubaře, který by mi udělal mikroskopické vyšetření kanálku (připomínám, že cenová relace vyšetření u zubaře je 4.000-10.000,- Kč). Tak jsem si zašla k jinému zubaři na dentální hygienu a ten mi udělal i RTG a sdělil mi, že mám paradentózu!
Moje zubařka mi ale nic takového neřekla a to jsem u ní za poslední půlrok byla 11x a snad pokaždé mi dělala RTG.
Jsem s postupem zubařky velice nespokojená a taky zhrozená, že mi zatajila tak důležitou informaci a já ztratila spoustu času, kdy už jsem mohla podstoupit léčbu!
Mohu se stěžovat na "léčebný postup" zubařky?

Děkuji za Vaši odpověď.

Alexandrapele

samozřejmě si můžete na postup zubařky stěžovat. Možná Vám zubařka diagnózu paradontózy nezatajila, ale pouze ji nezjistila. Zde na našich stránkách najdete podrobný návod kam můžete stížnost směřovat a jak ji sepsat. Ke stížnosti Vám doporučujeme připojit lékařskou zprávu jiného zubaře, kterého jste navštívila.

S pozdravem,

15.9.2016