8.7.2014Férová nemocnice hledá posily

Hledáme nové členy týmu do právní poradny Férová nemocnice

Pokud vám to myslí, zajímáte se o zdravotnické právo a hledáte praxi, ve které se nejen naučíte právně přemýšlet a poskytovat právní poradenství, ale hlavně svou prací pomůžete lidem v potížích, jsme tu pro vás. Zapojte se do týmu Férové nemocnice – poradny zaměřené na práva pacientů a zdravotnické právo.
Vítáme především lidi, kteří mají chuť podílet věnovat se dotazům klientů, a zároveň chtějí proniknout do činnosti neziskové organizace a porozumět myšlenkám, které se Liga snaží šířit. Naučíme vás poskytovat srozumitelné právní rady a pomůžeme vám zorientovat se v tom, jak právo funguje. Na oplátku od vás požadujeme, abyste si na nás našli čas alespoň 1 den v týdnu – zatím jsme domluvení na pondělí.
Pokud se chcete zapojit do našeho týmu, dejte nám vědět. Pošlete nám váš životopis; navíc se rádi dozvíme něco o vás, zejména o tom, proč se zajímáte o místo dobrovolníka, co vás baví a jaká máte očekávání.

Těšíme se na vás.
Váš tým Férové nemocnice