17.3.2010Pozvánka na benefiční večer Ligy lidských práv

Dne 30. 3. 2010 v 19.00 pořádá Liga lidských práv v brněnské kavárně Savoy benefiční večer s názvem JAZZ & CIRKUS, jehož výtěžek bude věnován na činnost Ligy v oblasti práv pacientů.

V atmosféře slavné meziválečné kavárny Savoy na Jakubském náměstí v Brně vystoupí osmnáctičlenný jazzový orchestr Big Band Zdeňka Treblíka se dvěma zpěvačkami, kouzelníci a žongléři cirkusu LeGrando, zpěvák Jan Brdíčko s klavírním doprovodem pak uzavře celou produkci svými šansony. Benefičním večerem bude provázet herec divadla Husa na provázku Václav Hanzl.

Zakoupením vstupenky mohou lidé pomoci zachovat například on-line právní poradnu pro pacienty na stránkách www.ferovanemocnice.cz, která vyřizuje desítky dotazů týdně, nebo podpořit bezplatné zastupování poškozených pacientů před soudy či prosazování větší svobody při rozhodování o vlastním zdraví.

Vstupenky lze zakoupit za 210 Kč na místě nebo 180 Kč v předprodeji v kavárně Savoy na Jakubském náměstí 1 nebo v Lize lidských práv na Burešově 6 v Brně.

Plakát ke stažení naleznete zde.

Bližší informace poskytne:

Magda Kucharičová, PR Ligy lidských práv,tel. 777 674 161, email: mkucharicova@llp.cz

Akci podpořili:

zpět na přehled aktualit